reklamı kapat

POPÜLER

LG 50NANO766QA

LG Nano766QA 4K televizyon için yeni BİM fırsatı duyuruldu [5 Nisan 2024]

LG Nano766QA televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Daha önceden de BİM’de satışa çıkan televizyonda LG NanoCell teknolojisi kullanılıyor. Televizyon RGB dalga boylarından saf olmayan renkleri ayırmak için nanopartikülleri yer alıyor.

Akıllı televizyonda Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaları kullanmak da mümkün. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan bu platformlardaki içerikler izlenebiliyor. LG Nano766QA modelinde α5 5. nesil AI işlemci 4K işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci orijinal içeriği analiz ediyor ve daha iyi kaliteye ulaşacak şekilde optimize ediyor. LG Türkiye garantisiyle gelen televizyon 50 inçlik ekran boyutuna sahip. Yenileme hızı 60 Hz olan cihazda NanoCell oyun adı verilen bir mod da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar hızlı ve akıcı bir deneyimden yararlanabiliyor. Televizyon bununla birlikte Nvidia’nın GeForce Now servisine de destek veriyor. Bu servise üye olan oyuncular bilgisayarlara veya konsollara ihtiyaç duymadan direkt televizyon üzerinden oyun oynayabiliyor. Pek tabii bunun için oyun servisine üye olunması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Nano766QA televizyon taksitli olarak satın alınabiliyor mu?

Kutu içeriğinden akıllı kumandayla çıkan televizyonun BİM’deki fiyatı ise 20.999 TL olacak. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyon kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alınabilecek. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın