reklamı kapat

POPÜLER

LG 65NANO81T6A

65 inçlik LG 65NANO81T6A 4K televizyon için yeni BİM fırsatı [14 Haziran 2024]

LG 65NANO81T6A (2024 model) televizyon için yeni BİM kampanyası duyuruldu. Televizyonda LG NanoCell teknolojisi kullanılıyor. Televizyon RGB dalga boylarından saf olmayan renkleri ayırmak için nanopartikülleri yer alıyor.

LG 65NANO81T6A modelinde Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaları kullanmak da mümkün. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan bu platformlardaki içerikler izlenebiliyor.  Televizyonda 7. nesil Alfa 5 AI 4K işlemcisi  bulunuyor. Bu işlemci orijinal içeriği analiz ediyor ve daha iyi kaliteye ulaşacak şekilde optimize ediyor. LG Türkiye garantisiyle gelen televizyon 65 inçlik ekran boyutuna sahip. Yenileme hızı 60 Hz olan cihazda NanoCell oyun adı verilen bir mod da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar hızlı ve akıcı bir deneyimden yararlanabiliyor. Cihaz bununla birlikte Nvidia’nın GeForce Now servisine de destek veriyor. Bu servise üye olan oyuncular bilgisayarlara veya konsollara ihtiyaç duymadan direkt televizyon üzerinden oyun oynayabiliyor. Pek tabii bunun için oyun servisine üye olunması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG 65NANO81T6A televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Kutu içeriğinden akıllı kumandayla çıkan televizyonun BİM’deki fiyatı ise 33.499 TL olacak. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyon kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabilecek. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın