reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 70UL4C63DT

70 inçlik Toshiba 70UL4C63DT TV için yeni A101 kampanyası [29 Şubat 2024]

70 inçlik ekran boyutuyla dikkat çeken Toshiba 70UL4C63DT televizyon için yeni bir A101 fırsatı var. Büyük ekran boyutuna sahip televizyon arayanlara hitap eden televizyon sunduğu akıllı özelliklerle de dikkat çekiyor.

Televizyonda akıllı telefonlarda veya tabletlerde olduğu gibi popüler video servisleri de izlenebiliyor. Bu uygulamalar arasında Netflix, Amazon Prime ve Exxen gibi video uygulamaları yer alıyor.  Toshiba televizyonun ekran çözünürlüğü ise 4K. Video servislerindeki 4K içerikleri izlemeye olanak sağlayan televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor. Android TV yüklü gelen televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar da yüklemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 70UL4C63DT televizyon çok yakında yeniden A101’de

A101 televizyon kampanyası 29 Şubat’ta geçerli olacak. Yerli üretim televizyonun kampanyalı fiyatı ise 26.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 28.349TL‘ye çıkıyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER