reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB3 elektrikli bisiklet
Volta VB3
Volta VB3
Volta VB3

110 km menzil değeriyle dikkat çeken Volta VB3 elektrikli bisiklet için A101 kampanyası

A101, Volta elektrikli bisiklet modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce VB2 modelini piyasaya sunan A101 bu kez Volta VB3 elektrikli bisiklet modelini satışa sundu.

Piyasadaki satış fiyatı 10.735 TL olan elektrikli bisiklet A101’in online sayfasında 8.499 TL‘den satışa çıktı.  Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden Volta VB3 elektrikli bisiklet konforlu bir şehir bisikleti olarak karşımıza çıkıyor. 250 watt’lık motor gücüne sahip olan bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Elektrikli bisikletin menzili yol, hava şartları ve güç destek seviyesine göre değişiklik gösteriyor. Volta, elektrikli bisikletin 30-110 kilometre arasında bir menzil sunduğunu belirtiyor. Disk fren sistemiyle gelen model 24 kilogram ağırlığında.  110 kilogram taşıma kapasitesi sunan bisiklette LCD bir gösterge ekranı da yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede bisiklet hakkında bilgilere ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB3 elektrikli bisiklet uygun fiyatıyla göze çarpıyor.

Bisikletteki batarya taşınabilir olduğu için batarya kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Bisiklette ön far ve stop lambası da bulunuyor. Her yaştan insan için bisiklet sürmeyi daha eğlenceli hale getiren model şu sıralar uygun fiyata elektrikli bisiklet satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display