reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB2 elektrikli bisiklet
Volta VB2

110 km menzil sunan Volta VB2 elektrikli bisiklet için A101 kampanyası

Volta Vsm elektrikli bisiklet kısa bir süre önce A101‘de satışa sunulmuştu. Piyasada 6.500 TL‘nin üzerinde satılan bisiklet, A101’de 4.999 TL‘ye kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

A101 bu kez katlanabilir Volta VB2 elektrikli bisiklet modelini uygun fiyata satışa sunuyor. 7 Nisan’da geçerli olacak kampanya kapsamında elektrikli bisiklet 8.999 TL‘ye satılacak. Volta VB2 elektrikli bisiklet modelinin piyasada önerilen satış fiyatı ise 13.295 TL. Kalın lastikleriyle dikkat çeken elektrikli bisiklet off-road kullanımına da hitap ediyor. 250 watt’lık bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet 110 kilogram taşıma kapasitesi sunuyor. Yol, hava şartları ve güç destek seviyesine bağlı olarak değişkenlik gösteren bisiklet 30-110 kilometre arasında bir menzil sunuyor. LED bir ön farın ve stop lambanın kullanıldığı bisiklet 6061 serisi aluminyum alaşımlı katlanabilir şasi bulunuyor. Ultra güvenlikli katlama aparatına sahip olan bisiklette katlanır koltuk ve gidon da mevcut. Disk fren sistemiyle gelen bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB2 elektrikli bisikleti uzun bir menzil sunuyor

5 aşamalı güç destekli LCD ekranı bünyesinde barındıran bisiklette 6 seviyeli vites sistemi kullanılıyor. 2 yıl garantiyle gelen bisiklet 30 kilogram ağırlığında. Elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla taksitli de satın alınabiliyor. Elektrikli bisikletin fiyatı taksitli olarak satın alındığında 9.359 TL‘ye çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın