reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Volta Vsm elektrikli bisiklet
Volta Vsm elektrikli bisiklet

Volta Vsm elektrikli bisiklet yeniden A101’e geliyor; işte elektrikli bisikletin fiyatı

Geçtiğimiz aralık ayında Volta Vsm elektrikli bisikleti piyasaya sunan A101, bu bisikleti yeniden satışa sunuyor. Piyasada 6.500 TL‘nin üzerinde satılan bisiklet, A101’de 4.999 TL‘ye satılacak.

Advertisement

Uygun fiyatlı bir elektrikli bisiklet modeli olarak karşımıza çıkan model 40 kilometrelik bir menzil vadediyor. Pek tabii elektrikli bisiklet bu süreye tam dolu bir pille ulaşıyor.  Bisiklette menzil durumu yol, hava ve sürücü durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen araç batarya dahil 52 kilogram ağırlığında. Bisiklet 220 wattlık motor gücü sunuyor. Kapaklı bir ön sepete sahip olan bisiklette 3 kademeli LED akü seviye göstergesi yer alıyor. Gündüz seyir farı, LED ön far ve LED arka lamba gibi ışık sistemlerini de bünyesinde barındıran Volta VSM elektrikli bisiklette geniş ve konforlu bir sele bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta Vsm elektrikli bisiklet taksitli de satın alınabiliyor

Bisiklet gaz kolu ve pedal desteğiyle kullanılabiliyor. Bisiklet alüminyum alaşım jantla geliyor. Kilitli ve taşınabilir batarya ile evde kolay şarj imkanı da sunan bisiklette metal ön ve arka çamurluklar kullanılıyor. Elektrikli bisikletin peşin satış fiyatı 4.999 TL iken, bisiklet taksitli olarak da satın alınabiliyor. Elektriki bisikletin fiyatı taksitli (kredi kartıyla) satın alındığında 5.199 TL‘ye çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın