reklamı kapat

POPÜLER

Volta Vsm

Volta Vsm elektrikli bisiklet, A101’e geliyor; işte bisikletin fiyatı

A101 marketler zinciri her hafta sunduğu kampanyalarla teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. A101 bu kez Volta marka elektrikli bisikleti satışa sunuyor.

Bugün itibarıyla mağazalarda yerini alan elektrikli bisikletin fiyatı ise 3.199 TL. Elektrikli bisiklet, tam dolu pille 40 kilometrelik bir menzil vadediyor. Menzil durumu yol, hava ve sürücü durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Araç saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Batarya dahil 52 gram ağırlığında olan bisiklet 220 wattlık motor gücü sunuyor. Kapaklı bir ön sepete sahip olan bisiklette 3 kademeli LED akü seviye göstergesi yer alıyor. Gündüz seyir farı, LED ön far ve LED arka lamba gibi ışık sistemlerini de bünyesinde barındıran Volta VSM elektrikli bisiklette geniş ve konforlu bir sele bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta Vsm elektrikli bisiklet taksitli olarak da satın alınabiliyor

Gaz kolu ve pedal desteği ile kullanılabilen bisiklet alüminyum alaşım jantla geliyor. Kilitli ve taşınabilir batarya ile evde kolay şarj imkanı da sunan bisiklette metal ön ve arka çamurluklar kullanılıyor. Elektrikli bisikletin peşin satış fiyatı 3.199 TL iken, bisiklet taksitli olarak da satın alınabiliyor. Elektriki bisikletin fiyatı taksitli (kredi kartıyla) satın alındığında 3.327 TL‘ye çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti