reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB2

Volta VB2 katlanabilir elektrikli bisiklet için yeni indirim fırsatı

Volta VB2 elektrikli bisiklet için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. A101’de yapılan kampanyanın ardından karşımıza çıkan indirim neticesinde bisiklet 11.703 TL‘ye satın alınabiliyor. Elektrikli bisikletin mevcut fiyatı ise 12.299 TL idi.

Advertisement

Kalın lastikleriyle off-road kullanımına da hitap eden elektrikli bisiklet güçlü bir performans vadediyor. Elektrikli bisiklette 250 watt gücünde bir motor yer alıyor.  Volta VB2 110 kilogram taşıma kapasitesine sahip. Yol, hava şartları ve güç destek seviyesine bağlı olarak değişkenlik gösteren bisiklet 30-110 kilometre arasında bir menzil sunuyor. LED bir ön farın ve stop lambanın kullanıldığı Volta VB2, 6061 serisi aluminyum alaşımlı katlanabilir şasi bulunuyor. Ultra güvenlikli katlama aparatına sahip olan bisiklette katlanır koltuk ve gidon da mevcut. Disk fren sistemiyle gelen bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB2 elektrikli bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip

5 aşamalı güç destekli LCD ekranı bünyesinde barındıran bisiklette 6 seviyeli vites sistemi kullanılıyor. 2 yıl garantiyle gelen bisiklet 30 kilogram ağırlığında. Elektrikli bisiklet sunduğu özelliklerle hem şehir içi hem de off-road kullanımı için yeterli görünüyor.
Volta

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display