reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Watch 3 Active

12 gün pil ömrü vadeden Redmi Watch 3 Active akıllı saat için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Redmi Watch 3 Active akıllı saat modelinin fiyatı yeniden düştü. Giriş seviyesi bir akıllı saat olarak karşımıza çıkan cihaz farklı renk seçeneklerine sahip. Cihazda 240 x 280 piksel çözünürlüklü 1,83 inç LCD ekran bulunuyor.

Ekran parlaklığı maksimumda 450 nite ulaşabilen Xiaomi Redmi Watch 3 Active modelinde Bluetooth 5.3 bağlantısı yer alıyor. Hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen saat amiral gemisi akıllı saatlerde olduğu gibi kalp ritmini ölçebilen saat aynı zamanda kandaki oksijen seviyesini de ölçebiliyor. Pil kapasitesi 289 mAh olan saat yoğun kullanımda 8 gün, standart bir kullanımda ise 12 gün kullanım imkanı sağlıyor. 2 yıl garanti süresi sunan akıllı saat 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 200’ün üzerinde saat arayüzünü bünyesinde barındıran saat aynı zamanda 100’ün üzerinde fitness moduna destek veriyor. Kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları direkt saat üzerinden cevaplandırabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Watch 3 Active akıllı saatte uyku takibi yeteneği var mı?

Uyku takibi yeteneğine de sahip olan saatte kullanıcılar detaylı sonuçlara ulaşabiliyor. Akıllı saatin indirimli fiyatı ise 1.449 TL. Kullanıcılar akıllı saati kredi kartlarıyla ayda 255 TL ödeyerek (6 ay) de sahip olabiliyor. Bütçe dostu bir akıllı saat satın almayı planlıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

Redmi Watch 3 Active

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın