reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Watch 3 Active

Xiaomi Redmi Watch 3 Active akıllı saat için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Xiaomi Redmi Watch 3 Active akıllı saat için yeni bir kampanya geldi. Siyah ve gri renk seçeneklerine sahip olan Redmi Watch 3 Active modelinde 280 x 240 piksel çözünürlüklü 1,83 inç LCD ekran yer alıyor.

Ekran parlaklığı maksimumda 450 nite ulaşabilen Redmi Watch 3 Active modelinde Bluetooth 5.3 bağlantısı yer alıyor. Hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen saat amiral gemisi akıllı saatlerde olduğu gibi kalp ritmini ölçebilen saat aynı zamanda kandaki oksijen seviyesini de ölçebiliyor. Pil kapasitesi 289 mAh olan saat yoğun kullanımda 8 gün, standart bir kullanımda ise 12 gün kullanım imkanı sağlıyor. 2 yıl garanti süresi sunan akıllı saat 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 200’ün üzerinde saat arayüzünü bünyesinde barındıran saat aynı zamanda 100’ün üzerinde fitness moduna destek veriyor. Kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları direkt saat üzerinden cevaplandırabiliyor.Akıllı saatte uyku takibi yeteneği de var.  Kullanıcılar uykuyla ilgili verilerine saat üzerinden hızlıca öğrenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Watch 3 Active akıllı saatin indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada uygun fiyata bir akıllı saat arıyorsanız Redmi Watch 3 Active modelini satın alabilirsiniz.  Akıllı saat gerçekleşen indirimle şu anda 1.249 TL‘ye satın alınabiliyor. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER