reklamı kapat

POPÜLER

20 megapiksel çift ön kameralı Asus Zenfone 5 Lite sızıntısı

Asus’un 25 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmasını beklediğimiz Asus Zenfone 5 Lite‘ın tasarımı ve ilgi çeken özellikleri internete sızdırıldı. Bu model özellikle sosyal medya paylaşımlarına önem verenleri memnun edecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Asus’un Zenfone serisi kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanan modelleriyle dikkat çekiyor. Kimilerinin ön kamerası daha başarılı olurken, kimileri uzun pil ömrüyle takdir topluyor. Şubat ayı sonunda Asus’un Mobil Dünya Kongresi etkinliğiyle birlikte yeni modellerin gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz. Bunlardan biri de Asus Zenfone 5 Lite.

Dört kameralı

Hem Instagram’daki sızıntılarla hem de Evan Blass‘ın paylaşımıyla bu yeni modele yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Cihazın 5.7 ve 6.0 olmak üzere iki farklı boyuta sahip olması bekleniyor. Zenfone 5 Lite’ın en dikkat çeken özelliği ise kameraları oluyor. Önde 20 megapiksellik çift selfie kamerası yer alıyor. Arka yüzeyse ise 16 megapiksellik çift kamera konumlanıyor. Böylece telefonda dört farklı kamera bulunuyor fakat en iyileri selfie çekmek ve canlı yayın yapmak için ayrılmış durumda. Ön kameranın bokeh efekti ve güzellik modu gibi ekstralarla gelmesi bekleniyor. Bunun yanında telefonun 18:9 oranında Full HD+ ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Asus Zenfone 5 Lite’ın heyecanlandıran özellikleri Mobil Dünya Kongresi’nde netlik kazanacak.