reklamı kapat

POPÜLER

Apple Pencil

20 Nisan etkinliğinde yeni Apple Pencil da mı geliyor?

20 Nisan tarihinde Spring Loaded isimli bir Apple etkinliği yapılacak. İşte bu etkinlik için bir ürün beklentisi daha doğmuş durumda.

Donanım ağırlıklı bu 20 Nisan Apple etkinliğinde birçok yeni donanım bekleniyor. Bunlar arasında AirTags, yeni AirPods ve iPad’ler yer alıyor. Ayrıca yeni iMac’ler de etkinlikte tanıtılma ihtimali olan ürünler arasında yer alıyor.

Yeni bilgilere göreyse etkinlikte 3. jenerasyon Apple Pencil da gelebilir. Direkt olarak yeni iPad ile tanıtılacak gibi görünen ürün, yapılan sızıntıya göre tasarımsal olarak 2. jenerasyon ile benzer çizgide.

Henüz yüzde 100 olarak etkinlikte tanıtılacak denilmeyen yeni kalem, halihazırda çok beğeniliyor. Yeni sürümün şimdilik gelmesi halinde ne gibi yenilikler sunacağı ise bilinmiyor.

Birçok tasarımcının iPad Pro almasının arkasında Pencil ile beraber sunulan etkileyici deneyim yer alıyor. İlk sürümden ikinci sürüme geçerken garip şarj olma sürecini ortadan kaldıran teknoloji devi Apple, bakalım 3. jenerasyonda ne gibi yenilikler saklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

20 Nisan Apple etkinliği için beklenti biraz düştü

Çünkü bugün firmaya yakın sağlam kaynak Mark Gurman, etkinlikte karşımıza “ileri derece yenilikçi” veya “olağanüstü” hiçbir şeyin çıkmayacağını belirtti.

Gurman’a göre Apple, karşımıza büyük bir sürpriz çıkarmayacak ve sadece mevcut ürünlerini biraz daha iyi hale getirecek.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor