reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G

12,4 inçlik Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G’ye yakından bakış

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G modelinin basın fotoğrafı ortaya çıktı. Tüm açılarıyla karşımıza çıkan tablet siyah gövdesile dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında tanıtılan Galaxy Tab S7 ailesine katılmaya hazırlanan model ailenin giriş seviyesi modeli olacağı ifade ediliyor. 5G desteğine sahip olmasını beklediğimiz tablette 12,4 inçlik LCD ekran kullanılacağı ifade ediliyor. Henüz netlik kazanmasa da tabletin gövdesinin alüminyumdan üretildiği konuşuluyor. Arka tarafa bakıldığında çift arka kamera göze çarpıyor. Kamera özelliklerinin nasıl olacağı ise henüz belli değil. Galaxy Tab S7 Lite 5G modelinin arka kısmında göze çarpan bir diğer önemli konu ise S Pen. Tabletle birlikte S Pen’in de kutu içeriğinden çıkması bekleniyor. S Pen sayesinde kullanıcıların tabletleri üzerinden çizim yapabileceğini veya not alabileceğini söylemek mümkün. Tabletteki S Pen kablosuz olarak da şarj edilebileceği ifade ediliyor. Tabletin alt tarafında USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G modeli ne zaman tanıtılacak?.

Stereo destekli bir ses sisteminin tablette olacağı dile getiriliyor. Qualcomm’un Snapdragon 750G işlemcisinden güç almasını beklediğimiz tablette 4 GB RAM’in kullanılacağı söyleniyor. Android 11 yüklü gelen tabletin dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacağı iddia ediliyor. Tabletin haziran ayında satışa sunulacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Android’li katlanabilir telefonu