reklamı kapat

POPÜLER

Acer ConceptD 3
Acer ConceptD 3

20 saate varan pil ömrü sunan Acer ConceptD 3’ün Türkiye fiyatı belli oldu

Acer ConceptD 3 dizüstü bilgisayarın Türkiye fiyatı belli oldu. 10.nesil Intel Core i5-10300H işlemcisinden güç alan bilgisayar sunduğu performans kadar tasarıma önem veren kullanıcıları da hedef alıyor. Nvidia GeForce GTX 1650Ti grafik kartına 16 GB DDR4 RAM ve 512 GB PCIe SSD eşlik ediyor.

Acer ConceptD 3 modelinde Pantone onaylı ve Full HD çözünürlüklü bir IPS ekran yer alıyor. SRGB yüzde 100 renk gamına destek veren ekran Delta E < 2 seviyesinde üstün renk doğruluğu sunuyor. Parlama önleyici Corning Gorilla Glass 5 kaplama da kullanıcılara sunuluyor. ConceptD 3, magnezyum ve alüminyum alaşımı sayesinde 1,7 kilogram ağırlığa sahip. Normal alüminyumla karşılaştırıldığında aynı kalınlıkta yüzde 20 daha hafif ve neredeyse iki kat daha dayanıklı. Şirket, yüksek işlemci ve grafik gücü gerektiren donanımlarda oluşması muhtemelen ısınma sorununu 2 adet soğutma fanı ve 2 adet ısı borusu ile yeni termal soğutma teknolojisi sayesinde çözüyor.

Makas anahtarlı klavyenin dokunma hissi tasarımı ve 1,55 mm’lik tuş hareketi mesafesi daha akıcı, konforlu ve daha sessiz bir yazma deneyimini mümkün kılıyor. Intel Wi-Fi 6 standardına sahip ConceptD 3, standart 802.11ac 2×2 80 MHz (867 Mbps) bağlantıya göre 3 kata kadar daha yüksek bağlantı hızı sunuyor. Bilgisayar tam dolu pille 20 saate varan bir pil ömrü performansı vadediyor.

Acer ConceptD 3 Türkiye fiyatı ne kadar?

Dizüstü bilgisayar, HDMI, 3 adet 2. Nesil USB 3.2, SD 7.0 kart okuyucu, Thunderbolt 3 ve USB Type-C bağlantı noktalarına da destek veriyor. “Acer Dayanıklılık Sözü” kampanyası kapsamında kullanıcılara, ilk bir yıl içinde üründe bir donanım arızası oluşması ve garanti kapsamında onarılması halinde, ürün için ödenen bedelin yüzde 100’ünün (KDV hariç) geri ödenmesi talebinde bulunma hakkı veriliyor.  ConceptD 3 dizüstü bilgisayar, 12.999 TL, ConceptD 7 ise 21.999 TL fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Karbon fiber gövdeli katlanabilir bisiklet