reklamı kapat

POPÜLER

Acer ConceptD 3 Ezel Pro
Acer ConceptD 3 Ezel Pro
Acer ConceptD 3 Ezel Pro

Türkiye fiyatı duyurulan Acer ConceptD 3 Ezel Pro ve sunduğu özellikler

Acer dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı Concept 3 Ezel Pro‘yu Türkiye’de satışa sundu.

Alüminyumdan üretilen kasasıyla hem dayanıklı hem de şık bir tasarım sunan bilgisayarda Intel’in Core i7-10750H işlemci, NVIDIA Quadro T1000 GPU ve 16 GB DDR4 RAM yer alıyor.

Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan (SSD) bilgisayar, CAD iş yüklerini ve gerçek zamanlı video düzenleme hızlı bir şekilde yapmaya olanak sağlıyor. FHD Pantone onaylı dokunmatik ekranı, kendi takılabilir ekran kalemi ve altı farklı çalışma modu ile profesyonel kullanıcıların beklentilerini karşılayan model yaklaşık 2 kilogram ağırlığında. Kasadaki lekeye dayanıklı kaplama, dizüstü bilgisayarı sararmalara ve toz, keçeli kalem ve kahve gibi malzemelerin bırakabileceği izlere karşı koruyor. Mikro Ark Oksidasyon (MAO) ise, cihazın metal yüzeylerine ekstra seramik sertliği ve sağlamlık katmanın yanı sıra korozyon ve oksidasyona direnç sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer ConceptD 3 Ezel Pro hangi bağlantılara destek veriyor?

ConceptD 3 Ezel Pro’da yer alan ve üç adet verimli fan ile çalışan Acer’ın en yeni soğutma teknolojisi Vortex Flow, aerodinamik girdap akışı oluşturuyor. Bu da gürültü düzeyini 40 dBA’nın altına çekmenin yanı sıra iç kısımdaki bileşenlerin ağır yük altındayken bile serin kalmasına imkan tanıyor. Güç tuşuna entegre edilmiş parmak izi sensörüne de destek veren bilgisayarda 2 adet USB 3.2 Type-A, 1 adet Thunderbolt 3 özellikli USB Type-C, 1 adet Mini DisplayPort, 1 adet SD 7.0 kart okuyucu, 1 adet Ethernet ve 1 adet HDMI girişi yer alıyor. Tam dolu pille 14 saate varan pil ömrü sunan bilgisayarın Türkiye’deki fiyatı ise 23.500 TL.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti