reklamı kapat

POPÜLER

200 kişiyle aynı anda ücretsiz sesli görüşme uygulaması

Whatsapp kadar yaygın olmasa da büyümeye devam eden ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama servisi LINE, yeni ücretsiz sesli görüşme uygulaması Popcorn Buzz‘ı duyurdu. Yeni uygulamyla 200 kişiyle aynı anda ücretsiz sesli görüşme yapmak mümkün.

İlk etapta Android uygulaması olarak duyurulan Popcorn Buzz, grup görüşmeleri ve özellikle şirketlerin konferans görüşmeleri için ideal görünüyor. Uygulamanın tamamen ücretsiz olması ise Popcorn Buzz’ı alternatiflerinin bir adım önüne taşımaya yetiyor.

Popcorn Buzz’ı kullanmak için kullanıcı adı ve profil fotoğrafı belirlemek yeterli. Kullanıcılar grup aramasının aramaya özel bağlantısını, görüşülmek istenen gruba e-posta, SMS veya başka bir iletişim yöntemiyle göndererek grup aramasına başlayabiliyor. Grup görüşmesi sırasında görüşmeye kimlerin katıldığı, kullanıcıların ikonları sayesinde görülebiliyor. LINE kullanıcıları ayrıca mevcut arkadaş listelerini Popcorn Buzz ile senkronize edebiliyor.

Şimdilik Android için duyurulan Popcorn Buzz’ın önümüzdeki günlerde iOS’e de gelmesi bekleniyor. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.