reklamı kapat

POPÜLER

2021 Peugeot Rifter

2021 Peugeot Rifter için kullanıcıların dikkatini çekecek kampanya

Ticari araç almayı düşünenler için dikkat çeken 2021 Peugeot Rifter, Kobi’lere özel kampanyayla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Peugeot’nun ticari araçlar sınıfındaki iddialı modellerinden Rifter, KOBİ’lere özel 20 bin TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında, Active PRO paketine sahip 2021 PEUGEOT Rifter versiyonları 190 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. KOBİ’lere yönelik avantajlı fiyatla satışa sunulan PEUGEOT Rifter’ın Active PRO paketinde; 8 inç renkli dokunmatik ekran, Mirror Screen (Apple Carplay / Android Auto), elektrikli arka camlar, arka park sensörü, deri direksiyon simidi, direksiyona entegre müzik sistemi ve dokunmatik ekran kontrolleri ile yağmur sensörlü ‘Magic Wash’ silecekler standart olarak yer alıyor. Bununla birlikte, i-Cockpit ve oldukça kullanışlı iç hacim gibi daha birçok özellikle Rifter, hafif ticari araçlar sınıfında öne çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla 2021 Peugeot Rifter

Markanın güncel tasarım diline sadık görünümüyle dikkat çeken PEUGEOT Rifter, sahip olduğu özelliklerle gerek şehir içinde gerek şehirlerarası yolculuklarda ve gerekse küçük hafta sonu aktivitelerinde ideal yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. Rifter, modüler ve pratik yapısıyla da çok yönlü kullanım özellikleri sergiliyor. Markanın en güncel motor ve aktarma organlarıyla donatılan Rifter, zengin donanımlarıyla da son teknoloji deneyim sunuyor.

Rifter’ın arka tasarımını domine eden büyük bagaj kapağı devasa bir bagaja açılırken markanın imzası niteliğinde olan üç pençe şeklindeki stop lambaları marka aidiyetine vurgu yapıyor. Köşeleri de içine alan tamponlar tasarımlarıyla günlük kullanımın zorluklarına karşı etkin bir koruma sağlıyor. PEUGEOT Rifter ayrıca, SUV dünyasına özgü yüksek oturma pozisyonu, büyük tekerlekler, büyük kapı ve gövde kaplamaları, çamurluk kaplamaları ve tampon korumaları gibi bazı karakteristik tasarım detaylarını bünyesinde barındırıyor.

Rifter’da geleneksel el freninin yerini alan Elektrikli Park Freni ile kazanılan alan, saklama alanı olarak değerlendiriliyor. Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, belirlenen mesafeden öndeki aracı takip etmeye imkân tanırken, 8 kademeli Tam Otomatik şanzımanıyla sistem tamamen durma özelliği ile sürüş güvenliğini daha da arttırıyor. Rifter’da yer alan teknolojiler arasında Aktif Trafik İşaretleri Tanımlama Sistemi, Aktif Şerit Takip Sistemi, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Aktif Güvenlik Freni ve Akıllı Far Asistanı da bulunuyor. Ayrıca, Visiopark 180° geri görüş kamerası, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Anahtarsız Giriş Sistemi hem güvenliği hem de konforu destekliyor.

Rifter’in fiyat listesiyse şu şekilde;

Rifter ACTIVE 1.5 BlueHDi 100hp 196.500 TL
Rifter ACTIVE Pro 1.5 BlueHDi 100hp 210.000 TL
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 100hp 214.500 TL
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp 6MT 224.500 TL
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 253.000 TL
Rifter GT 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 269.000 TL