reklamı kapat

POPÜLER

Peugoet_Rifter

Türkiye satış fiyatı açıklanan yeni Peugeot Rifter ve öne çıkan özellikleri

Peugeot, yeni Peugeot Rifter’ı otomobil tutkunlarının beğenisine sunuyor. Yeni Peugeot Rifter, 100 ve 130 beygirlik iki dizel motor, 5 ileri düz, 6 ileri düz ve 8 ileri Tam Otomatik EAT8 şanzımanları ile piyasaya sunuluyor.

Arka tasarımda karşımıza çıkan büyük bagaj kapağı devasa bir bagaja açılırken markanın imzası niteliğinde olan üç pençe şeklindeki stop lambaları marka aidiyetine vurgu yapıyor. Köşeleri de içine alan tampon tasarımı ise günlük kullanımın zorluklarına karşı etkin bir koruma sağlıyor. Yeni Peugeot Rifter, SUV dünyasına özgü yüksek oturma pozisyonu, büyük tekerlekler, büyük kapı, gövde ve çamurluk kaplamaları ve tampon korumaları gibi bazı karakteristik tasarım detaylarını bünyesinde barındırıyor.

Yeni Peugeot Rifter, güçlü SUV görünümü ile segmentindeki rakiplerinden ayrılıyor. Tamamen yeni bir platform üzerine inşa edilen otomobil, modüler ve pratik yapısıyla çok yönlü kullanım özellikleri sergiliyor. Peugeot Rifter, gelişmiş üstün donanımlarıyla benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılan otomobil, geçtiğimiz hafta görkemli bir lansman ile Türkiye’de tanıtıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Peugeot Rifter’ın Türkiye satış fiyatı ne kadar?

27 Şubat tarihinde ön siparişe açılan otomobil, 114.000 TL’den başlayan fiyatlarla 18 Mart tarihinden itibaren tüm Peugeot Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor. Ayrıca lansman çerçevesinde 50.000 TL için 12 ay yüzde 0 faiz kredi kampanyası ile müşterilerine sunulacak.

İlginizi çekebilir

Konsept Drifter