reklamı kapat

POPÜLER

Arka plan silme

Hiçbir program indirmeden tek dokunuşla fotoğraflarda arka plan silme

Pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması, arka plan temizleme için gelişmiş çözümler sunuyor. Ancak çok uğraşmak istemeyenler için tek dokunuşla arka plan silme servisleri de mevcut.

Photoshop gelişmiş özellikleriyle fotoğraflarda arka plan silme için basit ve etkili çözümler sunuyor. Ancak Photoshop kullanmadan da tek dokunuşla oldukça detaylı bir arka plan temizleme gerçekleştirebilirsiniz. Tarayıcı tabalı bir hizmet olan Remove, bu imkanı kullanıcılara sunuyor. Herhangi bir program indirmeye de gerek kalmıyor. Hayli basit bir şekilde çalışan sisteme bilgisayarınızdan fotoğraf yükleyebileceğiniz gibi, URL ile de arka planını temizlemek istediğiniz fotoğrafı servise aktarabiliyorsunuz. Ayrıca “sürükle bırak” yöntemi de destekleniyor. Sistem tarafından kullanılan yapay zeka şimdilik “insan” algılama üzerine. İnsanları “ana görsel” olarak algılayan sistem geri kalan her şeyi “arka plan” olarak belirleyerek ona göre işlem yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kişisel kullanım ücretsiz

Uygulama kişisel kullanımları ücretsiz olarak sunuyor. Ancak boyut indirmede sınırlandırmalar mevcut. Standart ayarlarda bir görseli dilediğiniz kadar indirebildiğiniz sistemde; aylık orta kalitede 3 görsel, HD kalitede ise 1 görsel kaydedebiliyorsunuz. Aylık üyelik alabileceğiniz gibi doğrudan ihtiyacınız olan görsel kadar da ödeme yapabilirsiniz. Sistemin aylık üyelikleri ise 9 eurodan başlıyor. Remove 4K fotoğrafları da işleyebiliyor. Maksimum 8 MB görseller destekleyen sistem, API’ını da kullanıma sunuyor. Arka plan silme servisine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

iPad için tam sürüm Photoshop