reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Air Fryer

3.8 litre hacim sunan Cosori Air Fryer için yeni avantajlı fiyat [Ocak 2024]

3.8 litre hacim sunan Cosori Air Fryer modelinin fiyatı düştü. iF Tasarım Ödülü‘nün de sahibi olan yağsız fritöz, 1.500 watt‘lık bir güç sunuyor. Cihazın üzerinde 7 adet önceden ayarlanmış program yer alıyor. Cihaz bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Popüler yağsız fritöz modeli kullanıcıların sağlıklı patates kızartmaları, sebze yemekleri, tatlılar ve daha bir çok yiyecek hazırlamasına yardımcı oluyor. Cosori Air Fryer modelinde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. Fritözün üst tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Cihazın sıcaklığı 75 ila 230 derece arasında ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Air Fryer modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Fritözde Wi-Fi desteği ise bulunmuyor. Cihaz bu sebeple mobil cihazlarla ne yazik ki iletişim kuramıyor. Eğer Wi-Fi desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Cosori’nin 5.5 litre hacim sunan modelinde bu desteğin yer aldığını belirtelim. Wi-Fi destekli Cosori fritözün Türkiye’deki şu anki fiyatı ise 2.780 TL. Piyasada daha yüksek fiyata satılan 3.8 litre hacim sunan yağsız fritözün indirimli fiyatı ise 1.999 TL. Kullanıcılar fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor.
Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER