reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Air Fryer XXL

4.7 litre hacim sunan Cosori Air Fryer XXL yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyede [Kasım 2023]

Cosori Air Fryer XXL yağsız fritöz modelinin fiyatı yeniden geriledi. 4.7 litre hacim sunan model, 1.500 watt’lık bir güce sahip. 7 adet önceden ayarlanmış programı bünyesinde barındıran fritöz bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Cosori Air Fryer XXL modeli de kullanıcıların sağlıklı patates kızartmaları, sebze yemekleri, tatlılar ve daha bir çok yiyecek hazırlamasına olanak tanıyor. Air Fryer XXL modelde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. Fritözün üst tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Air Fryer XXL modelinde Wi-Fi desteği var mı?

Fritözde Wi-Fi desteği ise bulunmuyor. Cihaz bu sebeple mobil cihazlarla ne yazik ki iletişim kuramıyor. Eğer Wi-Fi desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Cosori’nin 5.5 litre hacim sunan modelinde bu desteğin yer aldığını belirtelim. Wi-Fi destekli Cosori fritözün Türkiye’deki şu anki fiyatı ise 3.699 TL. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritözün indirimli fiyatı ise 2.599 TL.  Kullanıcılar yağsız fritözü peşin fiyatına kredi kartlarıyla 6 ay taksitle de satın alabiliyor.

cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın