reklamı kapat

POPÜLER

TCL 32S5400A

Android TV destekli TCL 32S5400A televizyon için BİM fırsatı [10 Kasım 2023]

TCL 32S5400A televizyon için BİM kampanyası duyuruldu. 32 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon, 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunuyor. Televizyon HDR desteği sayesinde hem kontrastı hem de renk aralığını önemli ölçüde genişletiyor.

TCL 32S5400A modelinde yer alan HDR desteği, hassas renkler ve daha ayrıntılı görüntülerle açık ve koyu tonları doğru şekilde üretiyor. ​ Mikro Karartma ise parlaklığı uyarlamak için televizyon görüntüsünü binlerce ayrı bölgede analiz ediyor. Özellikle karanlıkta daha iyi bir görsel deneyim için resim kalitesi önemli ölçüde iyileştirilmiş durumda. Televizyonda bununla birlikte Android TV desteği de bulunuyor. Bu işletim sistemi sayesinde kullanıcılar televizyona uygulamalar ve oyunlar yükleyebilliyor. Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi video servislerinin kullanılabileceği televizyonda 2 adet 8 watt gücünde hoparlör bulunuyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama kapasitesine sahip olan televizyonda dahili uydu alıcısı da mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 32S5400A televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dahili uydu alıcısı sayesinde kullanıcılar harici bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Dolby Audio desteğine de sahip olduğu belirtilen televizyon 10 Kasım’da BİM’de satışa sunulacak. Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 5.499 TL olacak. Kullanıcılar televizyonu peşin fiyatına kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER