reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro

3 kameralı Huawei P20 Pro’ya yenilikler getiren güncelleme

Piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefonlardan biri olan Huawei P20 Pro, yeni bir yazılım güncellemesine kavuştu.

Yeni güncellemeyle birlikte P20 Pro, kamerada yapılan yeniliklerle birlikte geliyor. Güncellemede telefonun kamerasındaki değişiklikler görsel yönü içeriyor. Örneğin, yakınlaştırma düğmesi ekranın alt kısmına taşınıyor. Kamera çekme tuşu ise daire yerine kare gibi görünüyor. Güncelleme aynı zamanda uzun süreli kullanım için güç tüketimini optimize etmesi ve sistem performansını iyileştiriyor. B131 yapı numaralı yazılım güncellemesi, Google Asistan aramayı cevaplamak için kullanıldığında diğer taraftaki kişinin sesinin erteleneceği bir sorunu da düzeltiyor. Görünüşe göre, güncelleme sadece Huawei Recovery Updater ile indirilebiliyor. Güncellemenin çok yakında tüm kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini belirtelim.

Huawei P20 Pro ne gibi özellikler sunuyor?

Devrim niteliğinde kamera yeteneklerine sahip olan telefon, hem yüksek çözünürlüğü hem monokrom sensörü hem de 3 kat optik yakınlaştırma yapabilen kamerasıyla fark yaratıyor. 2.240 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,1 inçlik OLED ekranı bünyesinde barındıran telefon, iPhone X gibi çentikli bir tasarıma sahip. Telefonun en dikkat çekici özelliği ise hiç şüphesiz arkasında yer alan üç adet kamerası. 40 megapiksellik ana kameraya 20 megapiksel monokrom ve 8 megapiksel telefoto kameranın eşlik ettiği telefon piyasadaki 2 kat yakınlaştırma yapabilen kameraların aksine 3 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor. Huawei P20 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video