reklamı kapat

POPÜLER

Epson-FF-680W
Epson-FF-680W
Epson

30 saniyede 30 fotoğraf tarayabilen tarayıcı: Epson FastFoto FF-680

Epson yeni fotoğraf tarayıcısı FastFoto FF-680W‘yi tanıttı. Epson FF-680W, otomatik besleyicisi sayesinde 30 saniyede 30 fotoğrafa kadar tarama sunuyor.

Epson’un yeni tarayıcısı arşivinde çok sayıda fotoğrafa sahip olanlar için zaman kaybını ortadan kaldırıyor. Epson imzalı yeni model ayı zamanda hızlı tarama, zenginleştirme ve kolay paylaşım sağlıyor.

FF-680W ile 9×13 cm’den 21×91 cm’ye kadar standart, kare, panoramik ve anlık fotoğraflar dahil farklı şekiller ve boyutları taramak mümkün.

Fotoğrafları manuel olarak düzenlemeyi seçebilmenin yanı sıra seçebileceğiniz, etkileyici otomatik özellikler içeren bir paket de mevcut. Bu paket, fotoğraf kırpma, döndürme, soluk fotoğraflarda renkleri geri kazanma ve parlaklığı, kontrastı ve rengi arttırma özelliklerini içeriyor. Ayrıca, taramanın geliştirilmiş ve orijinal bir sürümünü otomatik olarak kaydetme seçeneği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dosya paylaşımı Epson FF-680W ile çok kolay

FF-680W ile dosyaları paylaşmak ve depolamak ise oldukça kolay. Yazılım, kullanıcının ihtiyacına uygun bir dosya türü seçmesine izin vererek; JPEG’leri ve büyük TIFF’leri, 600dpi optik çözünürlükte maksimum görüntü kalitesiyle paylaşıma sokuyor. E-posta üzerinden gönderim, otomatik olarak Dropbox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine yükleme kolaylıkla mümkün. Ayrıca, OCR yazılımı sayesinde taranmış belgeler Word veya Excel’de düzenlenebiliyor ve PDF’ler aranabilir hale geliyor. Tarayıcının ofisimize gelmesi durumunda inceleyeceğimizi ve detayları sizlere aktaracağımızı belirtelim.

 

İlginizi çekebilir

James Bond ilhamıyla tasarlanan akıllı bavul