reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli motosiklet Curtiss Hades

Yeni sürüm

Yeni sürüm

Eski sürüm

Eski sürüm

Elektrikli motosiklet Curtiss Hades üretime giriyor; işte yeni tasarım

Elektrikli motosiklet dünyasında dikkat çeken konseptlerden Curtiss Hades, üretime girecek son haliyle karşımızda bulunuyor.

Elektrikli motosiklet pazarı devamlı olarak büyüyor. Bu alanda hazırlanan en ilginç prototiplerden birisi ise kesinlikle Curtiss Hades modeli. Yaz aylarının başında ilk tanıtılığında görünüşüyle inanılmaz ses getiren model, biliyorsunuz uzun zamandır üretime girecek haberleriyle gündeme geliyordu. İşte bu üretim oldukça yakında ve üretim versiyonundan yeni görseller de yayımlanmış durumda. İlk sürümden biraz daha farklı görünen ancak yine de çok iddialı olan model, gerçekten kendisine has bir çizgisi olan motosikletler arasında yer alıyor. Halen bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi duran  model, bildiğimiz kadarıyla alüminyum, titanyum ve karbon fiber gibi malzemeler kullanılarak üretilecek. Artık daha az dikkat çeken alt tarafındaki bölümde 16.8 kWh gücünde bir pil paketi taşıyan Curtiss Hades, yaklaşık 167 kW yani 217 beygir gibi oldukça yüksek bir güç üretecek. 200 Nm tork sunacağı da bilinen elektrikli motosiklet modeli, çok performanslı olacak.

Curtiss Hades elektrikli motosiklet artık daha ucuz

Daha önce 75 bin dolara satılacağı aktarılan model, üretime girecek versiyonuyla fiyatını 60 bin dolara kadar indirmiş durumda. Yine de gerçekten çok pahalı olan motosiklet, alandaki uç noktalardan birisi olarak görülüyor. Bu arada motosikletin artık iki farklı versiyonu bulunuyor. Model istenirse daha uzun gövdeyle de alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Tesla otomobillerin kaza testlerini hiç merak ettiniz mi?