reklamı kapat

POPÜLER

HP Victus

32 GB RAM’li ve RTX 4060 grafik işlemcili HP Victus dizüstü bilgisayar için 5.000 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

HP Victus i5 oyuncu dizüstü bilgisayar kampanyalı olarak satın alınabiliyor.  HP imzalı bilgisayarda Intel Core i5-14500HX işlemci ve 32 GB RAM yer alıyor. 32 GB RAM değeri sayesinde bilgisayar sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı bir performans vadediyor.

HP  Victus modelinde Full HD çözünürlüklü 16,1 inç ekran kullanılıyor. Ekran 144 Hz yenileme hızına destek veriyor. Bu sayede akıcı bir ekran deneyimi elde edilebiliyor. Grafik işlemcisi olarak cihazda Nvidia’nın RTX 4060 grafik işlemcisi karşımıza çıkıyor. Işın izleme ve DLSS teknolojilerinden yararlanan bu işlemci tüm oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor. Bilgisayar performans ve yapay zeka destekli grafiklerde büyük hız artışı sağlayan NVIDIA Ada Lovelace mimarisinden güç alıyor.  Bilgisayarda 1 TB’lık SSD hafızanın kullanıldığını görüyoruz. 3,7 kilogram ağırlığındaki bilgisayar Freedos olarak geldiği için kullanıcıların Windows işletim sistemi de yüklemesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Victus oyuncu dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

USB-C, iki adet USB-A, HDMI ve kulaklık girişi bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Bir satış kanalında 48.999 TL ‘ye satılan bilgisayar yapılan indirimle 43.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Kullanıcılar dizüstü bilgisayarı kredi kartlarıyla 12 aya varan taksit imkanıyla satın alabiliyor. Bugünlerde bir oyuncu dizüstü bilgisayarı satın almayı düşünüyorsanız bu kampanyayı tercih edebilirsiniz. Teknolojik cihazlara gelen yeni kampanyaları da duyurmaya devam edeceğiz.
HP

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER