reklamı kapat

POPÜLER

RKS GT25 elektrikli bisiklet

35 km menzil sunan RKS GT25 elektrikli bisiklet için yeni indirim fırsatı [Kasım 2023]

RKS GT25 elektrikli bisiklet için yeni bir kampanya var. İnce tekerleklerle gelen elektrikli bisiklet şehir içi kullanımına hitap ediyor. 36V 7.8Ah’lik pili bünyesinde barındıran bisiklet yüzde 100 şarjla 25 ila 35 kilometrelik bir menzil vadediyor.

RKS GT25 modelindeki bu menzil değeri yol ve sürücü koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklet 250 watt’lık bir güç sağlıyor. Bisiktlette yer alan pil 4 ila 6 saat arasında yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabiliyor. Sürüş anında ihtiyaç duyulan bilgileri anlık olarak veren gösterge paneli de bisiklette karşımıza çıkıyor. Bu ekran üzerinden bisikletteli pil durumu veya yapılan hız miktarı kolay bir şekilde görülebiliyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olmayan bisikletin arka kısmında bagaj aksesuarı da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bu alana yerleştirebiliyor. 22 kilogramlık bir ağırlığa sahip olan bisikletin taşıma kapasitesi ise 122 kilogram. Gövdesinde çelik malzemenin kullanıldığı bisikletin ön ve arka tarafında disk fren var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS GT25 elektrikli bisikletin indirimli fiyatı ne kadar?

Bir satış kanalında 15.990 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bisiklet yapılan indirimle şu anda 14.990 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar elektrikli bisikleti kredi kartlarıyla ayda 1.496 TL ödeyerek (12 ay boyunca) de sahip olabiliyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın