reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Soultech BIKE-001
Soultech BIKE-001

35 km menzil sunan Soultech BIKE-001 elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Soultech BIKE-001 elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı geldi. Özellikle İstanbul’da trafik sorununa bir çözüm olacağa benzeyen modelin fiyatı 10.999 TL‘den 9.999 TL‘ye geriledi.

Advertisement

Katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken model bu sayede otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 35 kilometrelik bir menzil sunan model saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Elektrikli bisiklette LCD gösterge ekranı da yer alıyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili detayları görüntüleyebiliyor. Bisiklette kullanılan kaymaz sap uzun sürüşlerde iyi bir kavrama ve bisiklet kontrolü sağlıyor. Soultech BIKE-001 modelindeki 36 wattlık farın yüksek parlaklığı geceleri daha güvenli  sürmeye imkan tanıyor. Far ayarlanabilir ışık açısına da destek veriyor. Reflektör görevi gören güçlü arka aydınlatmaya da sahip olan modelde özel kauçuk malzemesinden üretilen lastikler kullanılıyor.  Elektrikli bisiklet 4-6 saat arasında bir sürede şarj oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soultech BIKE-001 elektrikli bisikletin ağırlığı ne kadar?

20 inç alaşım jantların tercih edildiği bisiklet 24 kilogram ağırlığında. Elektrikli bisikletin maksimum taşıma kapasitesi ise 124 kilogram. Shimano marka vites artırıcının yer aldığı model şu sıralar elektrikli bisiklet sahibi olmayı düşünenler için iyi bir seçenek gibi görünüyor.
soultech

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display