reklamı kapat

POPÜLER

AKG N700NC

36 saat pil ömrü sunan ANC destekli AKG N700NC’nin fiyatı düştü

Aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren AKG N700NC için indirim fırsatı var. Daha önceki satış fiyatı 2.499 TL olan kablosuz kulaklık modeli şu anda 1.453 TL‘ye satın alınabiliyor. ANC özelliğiyle fark yaratan model bu sayede arka planda oluşabilecek gürültüyü engelleyebiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde çantalara kolayca sığabilen kulaklık küçük taşıma çantası, uçuş adaptörü ve USB kabloyla geliyor.

Bluetooth ve aktif gürültü engelleme özelliği açıkken kulaklık 20 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. ANC özelliği açık ve kablolu kullanımda ise pil süresi 36 saate çıkıyor. Smart Ambient tuşuna iki farklı görev atanabiliyor. Ortam sesini de alabileceğiniz Ambient Aware özelliği ve TalkThru özelliği olmak üzere ikili arasından seçim yapılabiliyor. TalkThru doğrudan müziğin sesini minimuma indiriyor. Böylelikle karşıdaki kişiyi net bir şekilde duymak ve konuşmak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AKG N700NC otomatik kapanma özelliğine de sahip

EQ ayarını da uygulamadan yaparak dinleme deneyimini tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Uygulama ayrıca bir de “otomatik kapatma” özelliği sunuyor. Bu özellikte müziksiz geçen 10 dakikanın sonunda kulaklık otomatik olarak kapanıyor. Kulaklıkta ise N60NC modelindekine benzer “çıkarıldığını algılama” gibi bir özellik bulunmuyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
AKG

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti