reklamı kapat

POPÜLER

Adidas
Adidas
Adidas

3D baskı makinesinde ışık ve oksijen ile üretilen ayakkabı: Adidas 4D Run 1.0

Geçtiğimiz mart ayında Adidas ve Google akıllı tabanlığını görücüye çıkartmıştıAdidas GMR olarak adlandırılan akıllı tabanlığın iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalıştığı belirtilmişti. 

Şirket paylaştığımız bu haberin ardından dikkat çekici bir spor ayakkabıya imza attı. Şirketin Kaliforniya merkezli Carbon şirketi  ile ortaklaşa ürettiği 4D Run 1.0, 3D baskı makinesinde ışık ve oksijen ile yapılan ilk spor ayakkabısı olma özelliğini taşıyor. Şirket bu önemli teknolojik gelişmeyi, 4D ayakkabılarının 3. yılını çok özel bir haftaya dönüştürerek kutluyor. 4 Mayıs haftasını 4D Week ilan eden marka bu süreçte bir de yeni 4D Run 1.0 modelini tanıttı. Çok yönlü geliştirilen bu model, 17 yıllık sporcu verilerine dayanan dijital olarak basılmış bir orta tabana sahip.Bu şekilde yere tam olarak ayarlanmış destek ve yastıklama sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas 4D Run 1.0 fiyatı açıklandı mı?

Geliştirilen ayakkabının tabanı nefes alabiliyor. Ayakkabıdaki esnek Primeknit üst kısmıyla özellikle cross antrenmanları sırasında en yüksek performans sunuyor. 4D teknolojisinin koşunun geleceğine işaret ettiğini söyleyelim. Farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eden modelin tasarımıyla bizim de ilgimizi çektiğini söyleyelim. Ayakkabının Türkiye fiyatı ise 1.649 TL. Adidas 4D Run 1.0’ı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun yeni akıllı saati ile mutlaka bir tanışın