reklamı kapat

POPÜLER

Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition
Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition
Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition
Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition

3D deneyimi sunan Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition ve öne çıkan özellikleri

Acer, stereoskopik 3D deneyimi sunan yeni dizüstü bilgisayarını duyurdu. Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition (CN715-73G) olarak adlandırılan bilgisayar üst düzey performansa ihtiyaç duyan kullanıcıları hedef alıyor.

Yurt dışındaki başlangıç fiyatı 3.599 euro olan dizüstü bilgisayar, NVIDIA GeForce RTX 3080 dizüstü bilgisayar GPU’larına sahip NVIDIA Studio ekosistemi tarafından destekleniyor. Model, 3D modelleme yapan kullanıcılar için ideal görünüyor. Bilgisayar gücünü 11. nesil Intel Core i7 işlemciden NVIDIA GeForce RTX 3080 dizüstü bilgisayar GPU’sundan alıyor. Acer ConceptD 7 SpatialLabs Edition, 64 GB’ye kadar DDR4 bellek ve 2 TB’ye kadar NVMe PCIe SSD depolama özelliklerini taşıyor.

Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan ve Delta E <2 renk doğruluğu derecesine sahip UHD 4K PANTONE onaylı ekran da göze çarpıyor. Cihazın ekranında, görüntüleri stereoskopik 3D olarak görüntülemek için kullanıcıların göz konumlarını, göz ve kafa hareketlerini izleyen bir stereo kamera sistemi yer alıyor. 3D görüntüler iki farklı görüntünün, her biri farklı bir göze doğru kırılan, ekran panelindeki bir optik lens aracılığıyla iki farklı görüntü yansıtarak elde ediliyor. Gerçek zamanlı işleme teknolojileri, bu işlemin anında gerçekleşmesini sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar, genişletilmiş 2D ekranla birlikte de kullanılabiliyor. Bu özellik, 2D monitörde içerik oluşturmayı veya düzenlemeyi ve ardından SpatialLabs ile gerçek zamanlı olarak stereoskopik 3D olarak yapılan değişiklikleri görüntülemeyi mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer, ConceptD 3 serisini, 16:10 en boy oranlı ekrana sahip yeni 16 inç kapaklı model ve Wacom EMR kalemine sahip 15,6 inç dönüştürülebilir model ile genişletti. Bilgisayarlarda Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA T1200 dizüstü dilgisayar GPU’su yer alıyor.

Acer imzalı yeni dizüstü bilgisayarların satış fiyatları

– ConceptD 7 SpatialLabs Edition (CN715-73G), aralık ayında 3.599 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
– ConceptD 3, ekim ayında 1.799 eurodan başlayan fiyatlarla piyasadaki yerini alacak.
– ConceptD 3 Pro, aralık ayında 1.899 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
– ConceptD 3 Ezel, ekim ayında 2.099 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
– ConceptD 3 Ezel Pro, kasım ayında 2.199 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti