reklamı kapat

POPÜLER

KUBA MC3

40 km menzil sunan KUBA MC3 için indirim fırsatı

Havaların güzelleşmesiyle elektrikli bisiklet modellerine olan ilgi de artmaya başladı. Kısa bir süre önce paylaştığımız bir haberde KUBA RSIII Pro X için yapılan indirim kampanyasından söz etmiştik.

Advertisement

Bugün sizlere KUBA MC3 için yapılan indirimden bahsetmek istiyoruz. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan elektrikli bisikletin fiyatı 12.999 TL‘den 12.219 TL‘ye geriledi. Elektrikli bisiklette 250 watt’lık arkadan çekişli motor kullanılıyor. Elektrikli bisiklet 36V 10 AH Lityum batarya ile 35-40 kilometre arası bir menzik sunuyor. Shimano imzalı 6 vitesli şanzıman sistemiyle gelen bisiklet 6 saatte şarj oljuyor. KUBA MC 3’ün bataryası selenin altında yer alıyor. Kullanıcılar seleyi yukarı kaldırıp bataryayı kolayca çıkarabiliyor. Bataryanın şarj edilebilmesi için bisiklete takılı olması gerekmiyor. Kullanıcılar bataryayı çıkarıp istedikleri yerde şarj edebiliyor. KUBA MC 3’ün ortasında bir kilit yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KUBA MC3 fiyatı/performans odaklı elektrikli bisikler arayanları hedef alıyor

20 inç jantlarla gelen bisiklette sürüş anında ihtiyaç duyulan bilgileri anlık olarak veren gösterge paneli de mevcut. Shimano ASLTX30R7AT arka vites artırıcıyı bünyesinde barındıran modelin çamurluğu çelik malzemesinden üretilmiş durumda. Şu sıralar bir elektrikli bisiklet satın almayı planlıyorsanız KUBA’nın katlanabilir bisiklet modelini tercih edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde farklı kampanya haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KUBA

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı