reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds SE 2

40 saat pil ömrü sunan Huawei FreeBuds SE 2 için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Huawei FreeBuds SE 2 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Ada Mavisi ve Seramik Beyaz renk seçeneklerine sahip olan kulaklık kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor.

Hafif tasarımıyla konforlu bir deneyim sunan Huawei FreeBuds SE 2 modelinde 10 mm’lik dinamik sürücü ünitesi kullanılıyor. HarmonyOS dışında iOS ve Android‘li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar kulaklığı dokunmatik olarak da kontrol edebiliyor. Müzikleri oynatmak veya durdurmak, aramalarıo sonlandırmak kulaklığa dokunarak mümkün oluyor. IP54 sertifikasıyla su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı olan uzun şarj süresiyle de öne çıkıyor. 300 binden fazla kulak kanalı örneği ve ergonomik simülasyona dayalı analiz sonucu üretilen kulaklık tam dolu pille 9 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 40 saate kadar çıkıyor. FreeBuds SE 2, 10 dakika şarj edildiğinde 3 saatlik kullanım süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds SE 2 kulaklıkta hangi ses kodekleri bulunuyor?

Bluetooth 5.3 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık SBC ve AAC ses kodeklerine destek veriyor. 999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 949 TL‘ye temin edilebiliyor. Bütçe dostu bir kablosuz kulaklık arıyorsanız kampanyaya göz atabilirsiniz.  Önümüzdeki günlerde kulaklığın incelemesini paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER