reklamı kapat

POPÜLER

MG4 Electric XPOWER

MG4 XPower Exterior (2023)

MG4 XPower Exterior (2023)

MG4 XPower Exterior (2023)

435 HP’lik MG4 Electric XPOWER Türkiye’de satışa sunuldu

 - Güncelleme: 23 Ekim 2023 22:38

435 HP’lik MG4 Electric XPOWER Türkiye’de satışa sunuldu. Araç oldukça dikkat çekecek detaylar ile geliyor.

Aracın Türkiye macerası ve fiyatı hakkında verilen resmi açıklama şöyle oldu: “Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticilerinden SAIC bünyesinde yer alan köklü İngiliz otomobil markası MG’nin ürettiği en hızlı seri üretim otomobil olan MG4 Electric XPOWER Türkiye’ye geldi. Doğan Trend Otomotiv temsilciliğinde, 2.299.000 TL fiyatıyla satılmaya başlanan MG4 XPOWER, heyecan verici yeni çift elektrikli motoru, 320 kW-435 HP güç ve 600 Nm tork değerleri ile ülkemizdeki en hızlı elektrikli otomobiller listesine eklendi. 0-100 km/s hızlanmasını 3,8 saniyede tamamlayan elektrikli model, mevcut MG4’ün çok başarılı yol tutuş karakterini yüksek performans ve 4×4 sürüş dinamiği ile birleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sınıfında fark yaratan tarzıyla, Nisan-Eylül 2023 arasında 1.545 adet satışla Türkiye’de de dikkat çeken MG4 Electric, yeni versiyonuyla otomotiv pazarındaki önemli bir boşluğu dolduruyor. Yarış otomobilleri ile ün yapan MG’nin yüksek performanslı otomobil pazarına merakla beklenen dönüşünü simgeleyen MG4 XPOWER, pek çok özelliğiyle yeni bir kilometre taşı oluyor.

Geleneksel ve gürültülü yüksek performanslı modellere çevre dostu ve sessiz bir sürüş alternatifi oluşturan MG4 Electric XPOWER, yüksek performans arayışı içinde olan kullanıcılara hitap ediyor. XPOWER ayrıca ödüllü MG4 ailesinin modern teknoloji ve donanım özelliklerinin yanı sıra EuroNcap’ten aldığı 5 yıldız sayesinde hız tutkusunu en güvenli haliyle sunuyor.”

MG4 Electric XPOWER yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER