reklamı kapat

POPÜLER

TCL 55C745

Google TV’li TCL 55C745 4K için indirim fırsatı [Ekim 2023]

TCL 55C745 televizyon için yeni bir kampanya var. DCI-P3 standartlarına göre yüzde 94’e varan daha geniş bir renk paleti gösterebilen televizyonda TCL AiPQ işlemci kullanılıyor.

TCL 55C745 modelindeki bu işlemci görüntüdeki birden fazla nesneyi tanıyor ve yüksek parlaklık ve kontrast oranına ulaşılabiliyor. Ai-Color, görüntüleri insan gözü gibi fark edebiliyor. Renk hacmi, doygunluk ve kontrast gibi çoklu özellikleri ayarlayarak görüntüleri yeniden oluşturuyor. Ai-Motion, hızlı hareket eden nesneleri hassas bir şekilde algılıyor, bulanıklığı ve yırtılmayı karşılayarak pürüzsüz görüntüyü düzeltmek için hareketi yenileme hızı ve kare sayısı açısından hesaplıyor. Ai-Clarity, görüntüyü her ayrıntıda tanıyor. Görüntüleri orijinal çözünürlüklerine göre analiz ediyor ve düşük çözünürlüklü görseli yükseltme, fazla gürültüyü azaltma ve örtüşme gidermede net görsel sonuçları sunuyor. Ai-HDR ise  TCL televizyonu çoklu HDR formatlarının kodunu çözmek için çok akıllı hale getiriyor. Dolbt Atmos desteğine de sahip olan televizyon Google TV desteğiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 55C745 televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar bu sayede uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor. 55 inçlik ekran boyutu sunan televizyonun parlaklığı 1.000 nite kadar çıkabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan televizyonun indirimli fiyatı ise 29.749 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 3 ay taksitle de satın alabiliyor.  Farklı kampanya haberlerini paylaşmayı sürdüreceğiz.

TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın