reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Redmi Pro 2

48 megapiksel kameralı Xiaomi akıllı telefon Redmi Pro 2 mi olacak?

Akıllı telefon sektörünün büyük ismi Xiaomi, Redmi Pro 2 modeliyle orta seviyede kamera liderliğini eline alacak gibi görünüyor. İşte ortaya çıkan yeni detaylar;

Xiaomi, telefonlarının kamerasını daha iyi hale getirmek için kendi içerisinde özel bölüm kurmuş bir firma. Bu tarafa çok büyük önem veren dev isim, yapılan son sızıntılara göre Redmi Pro 2 modelini 48 megapiksel kamera ile satışa sunmaya hazırlanıyor. Burada ya 48 megapiksel Sony IMX586 sensör ya da 48 megapiksel Samsung ISOCELL GM1 sensör kullanılacak gibi görünüyor. Üçlü ya da ikili arka kamera sisteminin merkezinde yer alacak denilen bu sensör, çözünürlüğüyle yüksek detay sunacak gibi görünüyor. Bu yüksek çözünürlük aynı zamanda daha düşük megapiksel değerlerinde temiz fotoğraflar ve zoom yeteneği anlamına da geliyor. Bunlara ek olarak modelin Snapdragon 675 işlemciye de sahip olacağın belirtiliyor. 11 nm üretim sürecinden çıkan bu işlemci, 48 megapiksellik fotoğraf altyapısına destek veriyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Pro 2

Xiaomi Redmi Pro 2 oldukça iddialı geliyor

Daha önce duyduğumuz kadarıyla model ekrana entegre ön kamera üzerine kuruluyor. Burada Çin merkezli BOE tarafından üretilen bir LCD ekranın kullanılacağı belirtiliyor. Şu an ekran deliğini AMOLED ekranda sadece Samsung uygulayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Çok ilginç ve pahalı iPhone Xs Max versiyonu