reklamı kapat

POPÜLER

Enik Snap In elektrikli bisiklet
Enik Snap In
Erik Snap In

50 km menzil sunan Enik Snap In katlanabilir elektrikli bisikletin fiyatı düştü

Enik Snap In elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı geldi. Seyahat severler için tasarlanan modelin fiyatı 14.750 TL‘den 13.865 TL‘ye düştü.

Katlanabilir bir tasarıma sahip olan bisiklet bu sayede özel taşıma çantasına rahatlıkla girebiliyor. 250 watt güce sahip olan bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. 36V 8.7A Samsung hücreli batarya  hava şartlarından koruyan özel bir bölmede yer alıyor.  Kullanıcılar bataryayı yerinden çıkarmadan pili şarj edebiliyor. Bu pil dahili USB desteği sayesinde akıllı telefonları veya tabletleri de şarj edebiliyor. Bisiklette yer alan LED ekran hem sürüş desteğini hem de ışıkları kontrol etmeye imkan tanıyor. Shimano 3 Vites desteğini bünyesinde barındıran modelde Tektro marka V frenler kullanılıyor. Alüminyum gövdeyle gelen bisiklet 19 kilogram ağırlığında. 120 maksimum taşıma kapasitesi sunan bisiklette 20 inç çapında lastikler mevcut. Tam dolu pille 50 kilometre menzil sunan modelin pili 6 saatte tekrardan şarj ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enik Snap In elektrikli bisiklet tasarımı ve performansıyla öne çıkıyor

Yaklaşık 1.000 şarj döngüsü sunan bisiklet şehir içi kullanımına hitap ediyor. Bisiklet bununla birlikte 25 kilograma kadar yük taşıyabiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı da sunan model sunduğu uzun menzil değeriyle de göze çarpıyor.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display