reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS1

50 km menzil sunan Volta VS1 elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [23 Mayıs 2024]

Volta VS1 elektrikli moped için yeni A101 kampanyası açıklandı. Kırmızı renkli bir gövde rengine sahip olan araç Türkiye’de üretilen bir moped karşımıza çıkıyor.

Pili tam olarak şarj edildiğinde 50 kilometrelik bir menzil vadeden Volta VS1 modelinde 2V 22 AH batarya kullanılıyor. Aracın motor gücü ise 2.000 watt. Volta VS1 elektrikli moped modelindeki pil yaklaşık 8 saatte tekrardan şarj oluyor. Saatte 45 kilometre hıza ulaşabilen moped batarya dahil 89 kilogram ağırlığında. 2 yıl garanti süresiyle gelen moped’de gelişmiş süspansiyon sistemi kullanılıyor. Geniş ve konforlu bir selenin yer aldığı aracın ön tarafında disk arka tarafında ise kampana fren bulunuyor. Moped’in arka kısmında bagaj aksesuarı da mevcut. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bu alana yerleştirebiliyor. Moped üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Araç B sınıf ehliyetlerle rahatlıkla kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VS1 elektrikli moped uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Moped’in özelliklerine bakıldığında aracın şehir içi kullanıma yönelik geliştirildiği görülüyor. Daha uzun menzil değerine ihtiyaç duyuyorsanız piyasadaki farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Piyasada daha yüksek fiyata satılan moped’in indirimli fiyatı ise 27.990 TL. Elektriki moped 9 taksitle de satın alınabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 31.349 TL. Yeni  kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER