reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 50UL2163DT

Toshiba 50UL2163DT televizyon için yeni A101 kampanyası açıklandı [23 Mayıs 2024]

Toshiba 50UL2163DT televizyon yeniden A101’de satışa çıkıyor. Uygun fiyatlı bir televizyon modeli olan cihaz 50 inçlik ekran boyutuna sahip.

23 Mayıs’ta A101’de satışa sunulacak televizyon 3 yıl boyunca Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. YouTube, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamaların kullanılabileceği televizyon 4K çözünürlük sağlıyor. Televizyonda Tru Resolution adı verilen teknoloji kullanılıyor. Standart çözünürlükteki görüntüleri 4K çözünürlüğe yükseltebilen televizyon bu sayede görüntü kalitesinde bir artış sunuluyor. Televizyonda ayrıca Bluetooth bağlantısı da bulunuyor. Televizyona bu sayede kablosuz kulaklık veya klavye bağlanabiliyor. Toshiba 50UL2163DT modelinde ayrıca birlikte çocuk kilidi de bulunuyor. Zaman ayarı özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri saat dilimini ayarlayarak cihazın otomatik kapanmasını da sağlayabiliyor. Dolby Vision ve HDR teknolojisinin de kullanılması sayesinde televizyon gelişmiş renk kontrastına imkan tanıyor. Televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Üç adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 50UL2163DT çok yakında yeniden A101’de

Televizyonun A101’deki fiyatı 12.999 TL olacak. Televizyon ücretsiz montaj imkanıyla geliyor. Kampanya önümüzdeki hafta geçerli olacak. Uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de yayınlamayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın