reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS1

50 km menzil vadeden Volta VS1 elektrikli moped için yeni A101 avantajı [Aralık 2023]

Volta VS1 elektrikli moped yeniden A101’de satışa çıktı. A101’in online sayfası üzerinden temin edilebilen moped kırmızı renkli bir gövde rengine sahip. Yerli üretim bir moped olan araç fiyat/performans odaklı bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Pili tam olarak şarj edildiğinde 50 kilometrelik bir menzil vadeden araçta 2V 22 AH batarya kullanılıyor. Aracın motor gücü ise 2.000 watt. Volta VS1 elektrikli moped modelindeki pil yaklaşık 10 saatte tekrardan şarj oluyor. Saatte 45 kilometre hıza ulaşabilen moped batarya dahil 93 kilogram ağırlığında. 2 yıl garanti süresiyle gelen moped’de gelişmiş süspansiyon sistemi kullanılıyor. Geniş ve konforlu bir selenin yer aldığı aracın ön tarafında disk arka tarafında ise kampana fren bulunuyor. Moped’in arka kısmında bagaj aksesuarı da mevcut. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bu alana yerleştirebiliyor. Moped üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı elektrikli moped arayanlara: Volta VS1

Moped’in özelliklerine bakıldığında aracın şehir içi kullanıma yönelik geliştirildiği görülüyor. Daha uzun menzil değerine ihtiyaç duyuyorsanız piyasadaki farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Piyasada daha yüksek fiyata satılan moped’in indirimli fiyatı ise 23.990 TL. Elektriki moped 9 taksitle de satın alınabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 25.669 TL. Farklı indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER