reklamı kapat

POPÜLER

Anker Life P3

50 saat pil ömrü vadeden Anker Life P3 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Aralık 2023]

 - Güncelleme: 27 Aralık 2023 17:51

Anker Life P3 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kulaklık gürültü engelleme özelliğiyle geliyor. Kulaklıkta kullanılan üç adet gürültü engelleme modu, çevreye göre ortam seslerini hedef alıyor  ve engelliyor.

11 mm’lik kompozit sürücüleriyle de güçlü performans vadeden Anker Life P3, yüksek bas deneyimi de sağlanabiliyor. Bunun için kullanıcıların BassUp adı verilen uygulamayı mobil cihazlarına indirmeleri yeterli. Ekolayzır ayarlanabilmesini de mümkün kılan kulaklıkta 22 ön ayar bulunuyır. Kulaklık bununla birlikte oyun moduna da destek veriyor. Kulaklıktaki güncelleme işlemi de iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen uygulama üzerinden yapılabiliyor. Kulaklık tam dolu pille 10 saate varan bir çalma süresi sağlıyor. Kulaklığın pili şarj kutusuyla birlikte 50 saate kadar çıkabiliyor. Cihazın pili 10 dakika şarj edildiğinde ise 4 saatlik dinleme imkanı sunuyor. Kablosuz olarak da şarj edilebilen cihaz bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor.  6 adet mikrofon ve gürültü azaltma algoritması kullanıcıların seslerini alıyor ve arka plandaki gürültüyü ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Life P3 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Soundcore uygulamasında “Find My Headset”in etkinleştirilmesi durumunda  kaybolan kulaklıklar kolayca bulunabiliyor. Resmi fiyatı 2.749 TL olan model yapılan bir indirimle şu anda 1.999 TL‘ye temin edilebiliyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın