reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Space Q45

50 saat pil ömrü vadeden ve ANC destekli Anker Soundcore Space Q45 için 2.670 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

Anker Soundcore Space Q45 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Siyah ve lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklık hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor.

Arka plandaki gürültüleri etkili bir şekilde engelleyebilen Anker Soundcore Space Q45, uyarlanabilir ANC sistemiyle dikkat çekiyor. Bu destek kullanıcıların bulundukları yere göre seviyeyi belirleyebiliyor. Kullanıcılar 5 gürültü engelleme seviyesinden 1’ini seçmek için uygulamayı da kullanabiliyor. Kulaklık ANC özelliği dışında uzun pil ömrüyle de fark yaratıyor. Kablosuz kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde 50 saate varan bir kullanım deneyimi elde edilebiliyor. Piyasada satılan kablosuz kulaklıklara bakıldığında bu süre iyi görünüyor. Cihaz 5 dakika şarj edildiğinde 4 saat boyunca çalışabiliyor. Kulaklıkta 40 mm’lik sürücüler kullanılıyor. Yoğun baslar sunan cihaz yüksek çözünürlüklü kablosuz ses teknolojisi için LDAC teknolojisine destek veriyor. iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Soundcore uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık aynı anda 2 cihaza bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Space Q45 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasadaki fiyatı 6.499 TL olan kablosuz kulaklık bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 3.829 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı kredi kartlarıyla taksitle de satın alabiliyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın