reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Space Q45

40 saat pil ömrü sunan Anker Soundcore Space Q45 kablosuz kulaklığın fiyatı en düşük seviyede [Temmuz 2024]

Bizim de severek kullandığımız bir kablosuz kulaklık olan Anker Soundcore Space Q45 için yeni bir indirim fırsatı var. Üç farklı renk seçeneği sunan kulaklıkta  hibrit aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Arka plandaki gürültüleri etkili bir şekilde engelleyebilen Anker Soundcore Space Q45, uyarlanabilir ANC sistemiyle dikkat çekiyor. Bu destek kullanıcıların bulundukları yere göre seviyeyi belirleyebiliyor. Kullanıcılar 5 gürültü engelleme seviyesinden 1’ini seçmek için uygulamayı da kullanabiliyor. Kulaklık ANC özelliği dışında uzun pil ömrüyle de fark yaratıyor. Kablosuz kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde 50 saate varan bir kullanım deneyimi elde edilebiliyor. Piyasada satılan kablosuz kulaklıklara bakıldığında bu süre iyi görünüyor. Cihaz 5 dakika şarj edildiğinde 4 saat boyunca çalışabiliyor. Kulaklıkta 40 mm’lik sürücüler kullanılıyor. Yoğun baslar sunan cihaz yüksek çözünürlüklü kablosuz ses teknolojisi için LDAC teknolojisine destek veriyor. iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Soundcore uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık aynı anda 2 cihaza bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Space Q45 kulaklık uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Piyasadaki fiyatı 6.499 TL olan kablosuz kulaklık bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 3.579  TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı kredi kartlarıyla taksitle de satın alabiliyor. İndirimli fiyat kulaklığın tüm renk seçenekleri için geçerli. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın