reklamı kapat

POPÜLER

Discovery Air

5,1 mm inceliğindeki General Mobile Discovery Air Türkiye’de

Discovery modeliyle akıllı telefon pazarında büyük başarılara imza atan General Mobile, yeni telefonu Discovery Air ile iddialı geliyor. 5,1 mm inceliği ve sadece 98 gram ağırlığındaki gövdesiyle şu anda Türkiye’de satılan akıllı telefonlardan kolayca ayrılan Discovery Air, hafifletilmiş, magnezyum alaşımlı bir çerçeveyle geliyor.

Discovery Air’da 1,7 GHz hızında sekiz çekirdekli Mediatek işlemci kullanılıyor. 720p çözünürlüklü ve 306 ppi piksel yoğunluklu 4,8 inçlik AMOLED ekrana sahip olan telefonda 30 fps’de 1080p video kaydedebilen 8 megapiksel çözünürlüklü ve LED flaşlı bir kamera bulunuyor. Telefonun ön yüzünde ise selfie çekimleri ve görüntülü görüşmeler için 5 megapiksel çözünürlüklü bir kamera mevcut. 2.050 mAh kapasiteli pilin yer aldığı Discovery Air, güç koruma modunu aktive ederek çok daha uzun bekleme sürelerine ulaşmaya yardımcı oluyor. Çift tıklama ile ekran açma-kapatma, cihazı sallayarak arka plandaki uygulamarı sonlandırma gibi özelliklerle birlikte gelen Discovery Air’ın Türkiye’deki satış fiyatı ise 799 TL.

Discovery Air
General Mobile Discovery Air
Discovery Air
General Mobile Discovery Air

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“5,1 mm inceliğindeki General Mobile Discovery Air Türkiye’de” için 6 cevap

 1. rüzgar dedi ki:

  sizce de iphonu andırmıyor mu?

 2. özkan dedi ki:

  bizcede iphone andırıyor.

 3. frukojan dedi ki:

  Al-ma-yın!

 4. ailkayu dedi ki:

  Blu Vivo air http://www.gsmarena.com/blu_vivo_air-6924.php
  işlemcisi farklı ama asıl üretici modeli gionee elife s5.1

 5. f dedi ki:

  Buna yine de diyebiliriz

 6. Fatih Şahin dedi ki:

  16 GB ilk modelini çok tutan begenen biri olarak -hemen itiraz etmeyin fiyat hafiflik vs iyi- Bu modelde alt ve üstte sanki 3 cm varmış gibi ne böyle olmamış.