reklamı kapat

POPÜLER

Pusat Business Pro

55 saat pil ömrü sunan kablosuz fare: Pusat Business Pro

Monster Notebook ürün ailesine yeni bir ürün ekledi. Şirketin duyurusunu gerçekleştirdiği ürün bir kablosuz fare. Pusat Business Pro kablosuz fare olarak adlandırılan cihaz uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor.

Kullanıcılar Pusat Business Pro modelini yüzde 100 şarj ettiğinde 55 saate varan kullanım imkanı elde edebiliyor. Sessiz tıklama sunan tuşlarıyla da göze çarpan cihazın rose gold, siyah ve gümüş (yeni renk seçeneği) olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Pusat Business Pro kablosuz fare, her iki elle kullanıma uygun, ergonomik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sadece 75 gram ağırlığa sahip olan Pusat Business Pro kablosuz fare, Windows, Linux, MacOS, TV ve Android Box ile uyumlu. Pusat Business Pro kablosuz fare, sessiz tıklama sunan tuşlarıyla, sessizliğin önemli olduğu kütüphanede ofiste ve evde hem kullanıcıların hem de çevredekilerin odaklarını korumalarına yardımcı oluyor. 600 mAh’lık pili bünyesinde barındıran cihaz, kullanılmadığı anlarda bekleme moduna geçerek akıllı güç yönetimiyle enerjinin doğru harcanmasını destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pusat Business Pro kablosuz fare uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, bağlantı değiştirme tuşuyla cihazlar arasında kesintisiz geçiş imkanına da sahip. Hem sağ hem de sol elle kullanılabilen tasarımıyla herkes için kolay tutuş imkanı sunan cihaz, 10 metre Bluetooth kullanım mesafesiyle kullanıcılarına bilgisayarlarını uzaktan kontrol edebilmelerine olanak tanıyor. Cihazın fiyatı ise 399 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER