reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 65Q70C

65 inçlik Samsung 65Q70C QLED TV için indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 28 Şubat 2024 17:52

Samsung 65Q70C televizyonun fiyatı yeniden geriledi. Piyasada satılan başarılı televizyon modellerindne biri olan cihazda Quantum İşlemci 4K yer alıyor.

Bu işlemci sayesinde yüksek görüntü performansı vadeden televizyonda Motion Xcelerator Turbo+ özelliği bulunuyor. Bu destek 4K 120 Hz’de hareketli görüntülerde akıcı bir deneyime yardımcı oluyor. HDR10+’ın  dinamik ton eşleştirme özelliği, daha koyu siyahlar ve canlı görüntüler oluşturuyor. Pantone onayıyla gelen televizyon göz rahatlığı moduna sahip. Kuantum Nokta ile yüzde 100 renk doygunluğu sunan televizyonda çift LED teknolojisi kullanılıyor. Sıcak ve soğuk LED arka ışıklar gelişmiş kontrast sunuyor. Hareketi takip eden sanal ses teknolojisine destek veren televizyonda 20 watt’lık hoparlörler yer alıyor. Cihazda Samsung’un diğer televizyonlarında olduğu gibi SmartThings özelliği bulunuyor. Bu sayede akıllı ev ürünleriyle uyumlu şekilde çalışabilen televizyonda Tizen işletim sistemi sayesinde cihaza uygulamalar da yüklenebiliyor. QLED ekran teknolojisi sayesinde televizyon iyi bir görüntü kalitesi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 65Q70C televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dört adet HDMI, iki adet USB, Ethernet, dijital ses çıkışı ve Bluetooth 5.2 televizyonun bağlantı noktaları arasında. Wi-Fi 5 bağlantısıyla kablosuz olarak internete bağlanabilen televizyonun fiyatı 45.674 TL’den 44.461 TL‘ye gerilemiş durumda. Bugünlerde bir televizyon satın almayı planlıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

 

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın