reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 65CU8000

Samsung 65CU8000 4K TV’nin fiyatı geriledi; işte 65 inçlik televizyonun kampanyalı fiyatı [Ocak 2024]

Bugünlerde 4K televizyon satın almayı düşünüyorsanız Samsung 65CU8000 modeli için yapılan kampanyaya göz atabilirsiniz. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda Kristal İşlemci 4K bulunuyor.

Bu işlemci sayesinde renklerin her tonunu yakalamak mümkün oluyor. 4K görüntü ölçekleme özelliği ise standart çözünürlükteki görüntüleri de 4K çözünürlük kalitesine taşıyor. Kontrast artırıcı özelliği ise kontrastı dinamik biçimde ayarlayarak gelişmiş bir derinlik ve renk duygusu sağlıyor. Cihazda Motion Xcelerator Turbo+ adı verilen bir özellik de yer alıyor. Sanal üst kanal seslerle bir araya gelen 3 boyutlu çevresel ses, kullanıcılar tamamen saran bir ses deneyimi yaşamasına imkan tanıyor. Televizyonda SmartThings özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar SmartThings entegrasyonunu kullanarak ışıklarını kısabiliyor, termostatlarını ayarlayabiliyor ve perdelerini kapatabiliyor. Televizyon standının yüksekliği herhangi bir alan sınırlaması olmadan ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 65CU8000 modelinde dahili uydu alıcısı var mı?

Televizyonda dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. Güneş enerjisiyle şarj olabilen uzaktan kumandaya da destek veren televizyonun fiyatı 33.840 TL‘den 32.900 TL‘ye gerilemiş durumda. Televizyonun 65 inç haricinde 43, 50,  55,  75 ve 85 inç ekran boyutu se

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER