reklamı kapat

POPÜLER

Razer Electra V2
Razer Electra V2-22

7.1 Dolby Surround destekli bütçe dostu oyuncu kulaklığı: Razer Electra V2

Şu sıralar oyuncu kulaklığı satın almayı planlıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Razer, yeni oyuncu kulaklığı Electra V2’yi oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Güncellenen Razer Electra V2 kulaklığı, parlak yeşil rengi ve ayarlanabilir alüminyum kafa bandıyla dikkat çekiyor.

Standart 3,5 mm analog dönüştürücüyü bünyesinde barındran kulaklığın USB  bağlantısına sahip modeli de bulunuyor. Her iki model de 7.1 sanal surround ses deneyimi vadediyor. Gelişmiş 7.1 sanal surround yazılımı, kişiselleştirilmiş 360 derecelik bir oyun deneyimi için sesi kalibre etmeye imkan tanıyor. Deri malzemesinden üretilen kulaklık yastıklarına sahip olan Electra V2’de 40 mm’lik neodimyum sürücüler kullanılıyor. Bu sürücülerin PC/konsol oyunları oynarken veya bir telefonda müzik dinlerken mümkün olan en iyi ses deneyimi sağlamak için özel olarak ayarlandığı belirtiliyor.

Oyun tutkunlarının beklentilerini karşılayan kulaklık: Razer Electra V2

Çıkarılabilir mikrofon sayesinde oyunlarda ve telefon konuşmalarında kulaklık net bir iletişim sağlıyor. Uzun süre mükemmel ses performansı için daha dayanıklı ve konforlu malzemelerle kulaklığın güncellendiğini belirten Razer’ın kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, kulaklığın her bütçe için uygun olduğunu ifade etti. PC, Mac, Xbox One, PlayStation 4 v 3.5 mm kulaklık girişi