reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 70UL4C63DT

70 inçlik Toshiba 70UL4C63DT için yeni A101 fırsatı [13 Haziran 2024]

A101, Toshiba 70UL4C63DT televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. 70 inçlik ekran boyutuyla öne çıkan televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. Büyük ekran boyutunu uygun fiyata sunan televizyonda akıllı özellikler bulunuyor.

Toshiba 70UL4C63DT modelinde Netflix, Exxen ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar ön yüklü geliyor. Ekran çözünürlüğüne bakıldığında modelde 4K çözünürlük desteği sunuluyor. Bu platformlardaki 4K içerikleri izlemeye imkan tanıyan televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor. Android TV yüklü gelen televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar da yüklemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 70UL4C63DT televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

13 Haziran’da sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 24.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Uygun fiyata büyük ekran bir televizyon modeli satın almayı düşünüyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın