reklamı kapat

POPÜLER

8 milyon takipçili Instagram hesabının çılgın bildirim akışı [Video]

Sosyal medya adeta bir hastalık gibi tüm hayatınızı ele geçirmiş olabilir. Takipçi sayısı artırmak, beğeni çoğaltmak ve daha fazla kişiye hitap etmek istiyor olabilirsiniz. Ancak 8 milyon takipçili bir Instagram hesabının telefonunuza yansımasının ne boyutta olduğunu görünce bundan vazgeçmeniz mümkün.

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısıysanız içerik üretmek ve o içeriğe insanların ilgisini çekmek ne kadar zor bilirsiniz. Takipçi satın almaya kadar giden bu hırs aradığınız ilgiyi size verebilir ancak bir noktadan sonra bildirimleri kapatmak isteyeceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca bunu anlamak için bir Kendall Jenner olmanıza da gerek yok. Futbol odaklı içerikler paylaşan 433 hesabı Instagram’da içerik paylaştıktan sonra 8 milyon takipçili bir hesabın bildirimlerinin telefon ekranına nasıl yansıyacağını videoya kaydetmiş. Telefonun şarjını bitirme konusunda oldukça iddialı bir bildirim akışı olduğunu söyleyebiliriz. Yani eğer her gün mesaj attığınız o ünlü ya da fenomen size cevap vermiyorsa emin olun ki bildirimleri kapatıp huzura ermiştir.

VİDEO

When you post epic content on instagram.com/433 8 million followers, this is how your pushnotification will look like.. ☕?

Posted by Demy de Zeeuw on Sunday, January 10, 2016